| SilentRain a întrebat:

Aloha ', hmmm cam cât de nașpa a încept ziua voastră, pe o scara de 1 la 10?
Vreau sa adun toți plângăcioșii împreună și sa plângem unii pe alți, oo yaaa chiar sunt geniala

23 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pe scara NAȘPA de la 1 la 10 ziua mea început la Zero.

| SilentRain explică (pentru sadrian46):

Aaa' bine te cauta la sfârșitul zilei... sa vad dacă ai rămas la 0

| sadrian46 a răspuns (pentru SilentRain):

Nu, am ajuns la 11. Nu mă mai miră nimic, de azi încolo.

| Hammurabi a răspuns:

Zeceee...
Am dormit până la 10, afară e soare cald și frumos, papagalul s-a găinățat pe mine... ce-mi pot dori mai mult? laughing

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Zilele mele încep super, trebuie să se întâmple ceva cu adevărat grav ca să-mi strice mie starea de pink fluffy unicorn dancing on rainbows.

| SilentRain explică (pentru supadeceapa):

Ma bucur pentru tine Supica big grin

| mentholinks a răspuns:

Destul de naspa. Bine ca am terminat munca.

| HadesSs a răspuns:

Pe o scara de la 1 la 10, a inceput cu -1, adica nu a fost naspa deloc ca e sefa in concediu, iar eu am venit odihnit tot din concediu laughing)

| SilentRain explică (pentru HadesSs):

Buuuu 'cât noroc pe tine

| HadesSs a răspuns (pentru SilentRain):

Norocul ti-l mai faci si cu mana talaughing

| Mircea08 a răspuns:

E normal ca o zi sa inceapa mai naspa, dar a plange unii pe umerii altora pentru asta, categoric nu e normal.

| CleanHeart a răspuns:

Îmi pare rău că.ti stric fericirea laughing
dar imi merge foarte bine de la o vreme încoace, pot sa plâng cu voi weee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Destul de nașpalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incã traiesc, Deci e bine.
Acum Depinde de mine, mai mult ca sigur nu o sa-mi fac ziua geniala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Destul de naşpa ca să zic aşa. Aveam română prima oră şi am întârziat (ca de obicei). Eram şi destul de adormită încă şi nu prea aveam chef să vorbesc cu nimeni, speram să ajung în banca mea şi să dorm în continuare, dar când intru la mine în clasă ce să vezi : în loc de profa de română dau peste profa de franceză (pe care nu o prea înghit) care avea oră cu alții la mine în clasă. Abia după ce am plecat de acolo, desigur după un mic schimb de priviri între noi două, mi-am amintit că aveam ore de la 9 azi(ieşisem de acolo puțin cam confuză, tuta aia nu mi-ar fi zis şi ea de ce îşi ținea ora acolo laughing ).Pff...şi mi-ar fi prins aşa bine încă o oră de somn.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Ziua mea a început bine.

| Alfred0703 a răspuns:

A fost destul de bine, 3/10. Se putea si mai rau.

| IonutCG90 a răspuns:

~Scara nașpa să înțeleg că 10=nașpa 1-beton. Hmm. Cred că a început bine, un 4, apoi ai apărut tu pe TPU s-a apropiat de beton/mișto, undeva la nivel 3-2(dacă nu era Johnny să-mi arate cât de psihistric sunt, eram în al nouălea cer, pff, nu le poți avea chiar pe toate mereu.

| danaieladaniela a răspuns:

Amea incepe nasapa.
ma trezesc la 7:00 la 7:30 plec la scoala... dupa acasa, lucru si somn, atat

| Rhea44 a răspuns:

Prost.

| DomnulTrandafir a răspuns:

Nu esti geniala, esti doar proasta, trecand peste asta 10

| SilentRain explică (pentru DomnulTrandafir):

Nu ești domn, ești meschin