| Calinizvoru a întrebat:

Am 1.80 metrii si 98 de kilograme,credeti ca sunt gras sau e okay? Stiu stiu, pe google arata ca sunt obez dar voi ce credeti?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca esti culturist, parol! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca faci sala cred ca arati cat Hulk. Daca nu faci atunci arati sigur ca o balena pe uscat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 1, 92 m și 87 de kg și am 38 de ani și sunt în limite normale.
Probabil, dacă vei slăbi până la 92 de kg te vei situa acolo unde trebuie.

| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Atat timp cat nu atarna burta si o bagi sub pantoni e ok.

| AlexNdry a răspuns:

Ar mai trebuii sa slabesti. eu am 1.83 si 79 de kg si vreau sa mai slabesc

| Marius123Alexandru123 a răspuns:

Daca nu esti culturist, trebuie sa slabesti.