| fabian12345326 a întrebat:

Am 15 ani sunt baiat si de curand am primit o pereche de botine din piele si nu stiu daca ar fi bine sa le port, ma refer la varsta mea si nici nu stiu cu ce, imi este putin rusine sa ma duc la liceu cu ele dar nu stiu de ce...

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Cannibal a răspuns:

Dacă îți plac cum arată și te simți comod cu ele în picioare de ce să nu le porți?
Man ceea ce îți place ție e mult mai important decât părerea unor idioți. Eu nu cred că tu când mergi în magazin și vezi un tricou sau ceva care-ți place te gândești "Îmi place, dar nu-l cumpăr ce a zice vecinu de la 9 și prietenul meu Gigel" dacă îți place îl cumperi, îl porți și gata.
De ce să le permiți unor idioți să dea ei sfaturi în modă dacă nu le-ai cerut părerea și cel puțin nici nu au pregătirea necesară ca să spună ceva la adresa articolelor vestimentare pe care vrei să le porți.
Nu-ți irosi viața trăind după părerile celor din jur.
Baftă!