| Siaz a întrebat:

Am 18 ani si nu stiu ce sa fac dupa ce termin liceul...
Nu ma simt in stare sa pot urma o facultate (fac parte dintr un anturaj de ****) iar singura mea pasiune este graffiti-ul... dar nu cred ca exista vreun domeniu la care sa ma ajute faptul ca stiu sa dau cu sprayul pe un perete...
Daca are cineva vreun sfat sau vreo idee despre ce as putea face in viata asta, astept raspuns?

4 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Sa devi artist grafic big grin.

| Siaz explică (pentru Celcestietot):

Buna ideea, dar trebuie sa urmez vreun curs ceva sau ma angajez asa? laughing

| NotNamed a răspuns:

Onlyfans rolling on the floor) ca na, e la moda

| Siaz explică (pentru NotNamed):

Pai da laughing dar totusi trebuie sa ai si ce sa arati pe only fans laughing)