| WapSter a întrebat:

Am 18 ani stau in bucuresti si vreau sa-mi gasesc un serviciu pe vara.Ma poate ajuta cineva. Macar cu o idee.

Răspuns Câştigător
| RetardedRacoons a răspuns:

Cauta un job ca promoter, se plateste destul de bine, ai program redus si flexibil si e si fun rau, ca sa nu mai pomenesc de bunaciunile pe care le vei avea drept colege.

| WapSter explică (pentru RetardedRacoons):

Mersi de idei, o sa le incerc pe toate, poate macar 1 o sa mearga big grin

9 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

La Mc Donalds?

| Ella3133 a răspuns:

Cauta in anuntul telefonic online sau in mica publicitate tot online, si eu imi caut si am vazut cate ceva

| BadSoGooD a răspuns:

Poti merge la mare sa fii chelner sau ceva de genu si stai linistit ca iti ofera conditiile necesare. big grin sper ca te-am ajutat. F U N D A?

| WapSter explică (pentru BadSoGooD):

Da pot merge da cum gasesc pe cel care ma angajeaza? cum fac legatura cu el?

| HatedEmo a răspuns:

Pe vara incearca pela hoteluri pela terase si dasetea ca acolo e cautat personal tanar sper ca te-am ajutat =D