| Andu033 a întrebat:

Am 19 ani si 1.70. Cred ca nu mai cresc, asa ca vreau sa stiu dacă credeti ca sunt scund sau e ok. As vrea sa stiu în special de la fete dacă este o înălțime prea mica.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Esti ok, una se va gasi si pentru tine, spor la gasit

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, ca baiat esti scund pentru un baiat/barbat!
Eu sunt fata si am 1.70m!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu ești înalt, dar nici scund nu ești! Vor fi destule fete care să te adore.

| octav005 a răspuns:

Cred ca este foarte ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din punctul meu de vedere este o inaltime cam mica pentru mine, avand in vedere ca eu sunt fata, am 15 ani si 1, 77. Dar poate daca te apuci de vreun sport, spre exemplu baschet...inaltimea ta o sa fie mai buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am aproape 1, 70 si fac 14 peste o luna, mor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu nu ai auzit până acum de " cine te place, te ia așa cum ești"?

Răspuns utilizator avertizat
| CristiRx8 a răspuns:

Am 15ani si 1.82 m. Tu nu esti nici scund, nici inalt.