| stefannnnn222 a întrebat:

Am 2 intrebari legate de tigari.
1. Daca exista pall mall albastru scurt de ce nu exista si pall mall negru scurt? Am cerul pall mall negru scurt si mi-a spus ca nu exista, are doar lung.
si 2. tigarile pall mall in pachet roz, ce e cu ele? Sunt doar slim?

3 răspunsuri:
| ionur a răspuns:

Nu știu nubam fumat în viața mea nu suport țigările. Nu știu cum reușiți sa fumați așa ceva...

| stefannnnn222 explică (pentru ionur):

Încearcă și o sa îți placa laughing)

| ionur a răspuns:

Mai bine mor decât sa încerc rahaturile alea nu le suport niciodată nu am încercat măcar și nici nu voi face așa ceva.