| larisa_8487 a întrebat:

Am 20 ani, termin anul 1 de facultate, la vara as vrea sa imi gasesc un job pe litoralul romanesc, stie careva detalii, relatii etc? multumesc!

3 răspunsuri:
| gabriela a răspuns:

Incearca prin mail-uri la hoteluri... receptie, trimite CV.

| Gospell a răspuns:

Pai. in constanta (in mamaia) o sa gasesesti cateva joburi gen ospatar/ajutor de ospatar sau camerista. Dar te sfatuiesc sa nu lucrezi pe post de osptara caci vei fi exploatata la maxim si nu merita.

| Molly_1835 a răspuns:

Cauta pe internet... Apoi trimite ceva-ul tau si asteapta o oferta.Nu refuza ofertelewinking te pup:*