| soffie a întrebat:

Am 46 kg si as vrea sa mai slabesc putin, cum as putea? [fara sport pentru ca nu am timp, si nici diete drastice] happy

3 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Daca esti ocupata si nu ai timp de ce mai intrebi - crezi ca slabesti uitandu-te in sus

| soffie explică (pentru negru30):

Draga negru30, ma refeream la dieta sau altele happy

| negru30 a răspuns (pentru soffie):

" sau altele " - nu cred ca esti de acord nici asa - dieta - nici nu se discuta - pentru a slabi trebuie sa-ti doresti si sa-ti faci timp - pentru tine cel mai bun mod de a slabi este - 40 zile post negru - nu faci nimic dar nici nu mananci nimic