| Georgiiiiiiii a întrebat:

Am activata optiunea web`a`walk ...si am telefon cosmote vairy touch...si nu imi merge internetul straight face!
Helppp :-s! :*

1 răspuns:
| ady9631 a răspuns:

Buna iti trebuiesc setarile pentru web'n'walk, trimite sms cu textul SETARI la 969 si astepta instructiunile, daca nu merge ca sa iti configureze autiomat setarile uite aici un link cu setarile manuale pe care trebuie sa le faci tu http://cosmoteromania.custhelp.com/......'walk.Sper ca ti-am fost de ajutor, succes!