| TipaSecsiii88 a întrebat:

Am aflat ca id-ul Deliei Matache este delia_matache33

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna AnElLiS898!
Pe site-uri circula multe ID-uri false ale vedetelor. Fie ca sunt din Romania, fie ca sunt din strainatate. In primul rand, cei din alte tari nu prea folosesc Y! Messenger. In al doilea rand, chiar daca au, ID-urile lor sunt foarte geu de gasit. De ce?! Pentru ca daca le-ar sti toata lumea, ar avea prea multe persoane in lista de prieteni si ar primi prea multe mesaje.
In concluzie, poti sa incerci, dar s-ar putea sa nu fie decat vreo fata (sau baiat) care se da drept Delia Matache.
Sper ca te-am ajutat. O zi buna!

5 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Și al lui Gaystin este de fapt:
me_the_real_gay_justin
happy
Ce zici, intrăm în vorbă cu el?
laughing
Glumeam, desigur, circulă prea multe ID-uri false pe net, așa că nu îți face speranțe prea mari.
Baftă! happy

| ZuzaTA a răspuns:

Heylove struck mda..si eu am aflat id'ul lui michael jackson care ar fi: michael_jackson@rai.comlaughing poti lua legatura cu el prin acest id. chiar daca este mort big grin

| TipaSecsiii88 explică:

Cum sa iau legatura cu el daca este mort ZuzaTA?

| kristy a răspuns:

Am aflat in premiera care a fost ID lui Osama Bin Laden:
Stiti care este?
osama_obama_whitehose@yahoo.com
Puteti vorbi cu el [in premiera]!
!

Răspuns utilizator avertizat