| anonim24 a întrebat:

Am antivirus, dar de fiecare data cand intru pe un site imi apar foarte multe ferestre cu virusi, degeaba le inchid ca peste 5 minute sunt iar pe ecran, nu mai zic pe hi5, la fiecare poza pe care vreau sa o vad imi apare una. Ce pot sa fac?

1 răspuns:
| oz a răspuns:

Eu vreau sa iti spun ca am nod32 precracked, si nu am absolut nici o problema.Il instalezi si merge "blana", nu trebuie sa ii mai cauti tu crack, serial sau mai stiu eu ce.
Nod32 all the way.