| Dan_8062 a întrebat:

Am ascultat o melodie cantata de o fata despre baieti sau ceva de genul in care zicea daca vrei s-a fu** si facea pauza. Nici nu mai tin minte...Intrebarea e cum se numea melodia?

Răspuns Câştigător
| yoysabella a răspuns:

Poate e asta.dar zice ceva de genu'."in caz ca vrei s-o"...si face pauza si dupa aia zice "faci fericita ..sa se simta iubita". nu stiu daca e asta. uita-te la momentul 1:27 - 1:33 : http://www.youtube.com/watch?v=qZM4z0-qv-A&feature=colike

| Dan_8062 explică (pentru yoysabella):

Da asta e mersi

1 răspuns: