| Tsunade99 a întrebat:

Am auzit ca calendarul maya se gata in 2012, credeti ca va veni sfarsitul lumii atunci?

Răspuns Câştigător
| Firefly a răspuns:

rolling eyesDa un search pe google.Vei gasi inca cel putin 100 de intrebari la fel ca a ta.Degeaba batem apa in piua si ne dam cu presupusul.Pana la urma, vom trai si vom vedea. Pote vom muri...sau poate nu.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate vom muri, sau vom ramane in viata.

| AnneMarri a răspuns:

1. Nu-mi pasă de calendarul maya
2. Nu cred

| WeaponGirl a răspuns:

,,om` trai si om` vedea,, laughing

| alintush15 a răspuns:

Buna! Sunt niste aberatii, oamenii de stiinta fac bani pe tema asta. Stai linistitta, poate vor fi ceva shimbari dar SFIRITUL LUMII nu.

O zi buna! Si succes!

| xXPsychO983 a răspuns:

Safarsitul lumii va fi cand va vrea DUMNEZEU love strucklove struck

| VannEe a răspuns:

Nu

| wPapy a răspuns:

Nu se stie decat atunci, vom vedea...

| Astaroth a răspuns:

Sa speram ca va veni sfarsitul agramatelor si analfabetelor ca tine.

| ady13boss_9568 a răspuns:

Cauta pe google