| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit că CNA vor veni pe YouTube si pe insta, tiktok.
Dar am auzit la un YouTuber că a spus că nu au treabă live-urile din trecut.
Pai daca ești vloger și să zicem ai înjurat pe alte live-uri dar înainte să fie dată legea și live-urile alea sunt și acum, sa zicem acum 2 luni, 3 luni live-urile din trecut, au treabă?
Îți poate face rău CNA?
Sau numai daca injuri in clipuri după ce vor veni ei?
Dar sincer chiar sincer zic nu este bine că vor veni.
Mai bine sa stea la TV.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

CNA nu va amenda pe internet pentru limbaj daca va fi vreodată votat acest proiect. Va sancționa chestii mai grave precum i strigarea directă la violente, abuzuri și alte discriminări. Că îți scapă ție o plua pe un live nu ii va pasa nimănui.

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Da dar daca zici îmi bag in (cineva)
Și a fost acum 2 luni sau acum 3 luni și spui îmi bag in ăla îl jignești puțin îl jignești și îi spui sa plece astea mai multe poate să îi dai și hate dar nu știu dacă de hate
Dar am înțeles
Că până nu vine legea nu e nimic adică am înțeles că ce a fost înainte să vina legea nu se pune după ce vine atunci e

1 răspuns: