| caietulstudentesc a întrebat:

Am auzit ca in facultate orele sunt puse aiurea. Ce poti face in orele libere dintre cursuri?

2 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Poți să mergi la cafea cu colegii, poți să înveți la bibliotecă, poți să te plimbi, mai ales dacă nu ești din orașul acela, sunt destule locuri de descoperit.

| wildthing a răspuns:

Tocmai asta-i partea frumoasa. Noi petreceam acele ore libere dintre module cu colegii de grupa. Asa s-ar creat prietenii, oportunitati de distractie, care continuau cu excursii la munte in grupuri mari, cu chefuri de se cutremura vila. Studentia a fost cea mai frumoasa perioada din viata mea.