| alinutza4a a întrebat:

Am auzit ca iti poti pierde virginitatea de la mersul pe bicicleta sau echitatie. este edevarat? daca da iti dai seama?

10 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Normal ca te poti dezvirgina cu bicicleta, nu stiai ca poti ramane si insarcinata?:O laughing vei face un copil cu ghidon in loc de cap rolling on the floor

Pentru desteptele secolului:
Virginitate = puritate, adica nu ai avut contact sexual niciodata

Dezvirginare nu inseamna sa iti rupi himenul

Cum ai tu de gand sa te dezvirginezi cu bicicleta? Sau cu orice alt obiect? iti poti rupe himenul, dar tot virgina ramai. In momentul cand vei face sex oral, anal sau vaginal, cu un baiat, nu cu bicicleta sau ursuletul de plus, sau periuta de dinti, in acel moment nu mai esti virgina. himenul poate sa fie sau poate sa nu fie. chiar nu conteazahappy

laughing mai documentati-va si voi omule, unii sunteti chiar penibili cu intrebari de-astea.

| darrio2007 a răspuns:

Nu este adevarat.Nu se rupe asa usor.

| pengu a răspuns:

Da, daca in timp ce mergi pe bicicleta iei saua si... nu mai continui. mai, cum sa iti pierzi virginitatea asa?!? himenul se rupe doar atunci cand este penetrat vaginul, adica daca bagi ceva inauntru...
pff. e plin internetul de site-uri in domeniu, documenteaza-te si vei vedea.
multa baftawinking

| pengu a răspuns:

Mai alinuta, este posibil doar daca te lovesti cine stie cum cu saua, dar cred ca e o sansa la 1085783219057341053895709234753490572 sa se intample asta. stai linistita nu ti se va intampla nimic daca mergi pe bicicleta sau faci echitatie, cel mult in cazul practicarii unor sporturi care solicita elasticitate, dar si acolo sansele sunt mici.winking

| Kittynika a răspuns:

Est foarte posibil>Chiar si in timpul gimnasticii din cauza ca te intinzi. Dar nu se rupe de tot in cat sa zici ca nu mai esti virgina ci doar se fisureaza putin.Si daca te uiti in oglinda, da poti sa vezi daca mai ii himenul acolo sau nutonguelaughing

| Nu a răspuns:

Maine poimaine intrebati daca va pierdeti virginitatea de la purtatul chilotilor.

| DarkBlood32 a răspuns (pentru Nu):

Dar eu m-am dezvirginat ascultând muzică. @_@

| alinutza4a explică:

Ma refeream la ruperea himenului...am intrebat un doctoc intre timp si mi-a zis ca este posibil.asa ca nu mai aberati cu ramasu gravida si alte faze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii, toate fetitele care s-au jucat la varste fragede imitand-o pe baba cloanta cotoroanta zburand calare pe-o coada de matura si-au pierdut de mult virginitatea...; acum, ingrijorarea ta e deja tardiva.

| Maryn_Mynel_1993 a răspuns:

Nu iti dai seama...