| PopStarInMyMind a întrebat:

Am auzit ca sunt niste hoti de copii care ii rapesc, ii omoara, le ia organele apoi le lasa bani pentru inmormantare.Este adevarat?

4 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Da, foarte adevărat, și ca victime preferă în mod special copiii certați cu limba română, așa ca tine.

| Zenithf a răspuns:

Nu-i adevarat, traficantii de organe nu se "obosesc" cu inmormantarea, mai lejer este pentru ei sa foloseasca baia de acid sulfuric.

| SasaSasa2000 a răspuns:

Are sens. azi mafia e peste tot pe pământ, eu zic că e adevărat, din moment ce există oameni care fura copii îi mutilează și îi trimite la cerșit.

| missss a răspuns:

Da vedeti ca este foarte adevarat asta se petrece si in cartierul berceni, si daca stai pe stada ai sa vezi ca este tot mai multa politie in zona parcurilor de copii