| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit ca un anumit user de aici ar face parte din staff-ul TPU si ca e ceva admin.

Cum pot sa devin si eu admin pe TPU?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

A... si cum ai auzit tu asta thinking

Daca vrei, mergi si vorbeste cu moderatorii, cere un interviu, vezi ce oferta au si poate te primesc in echipa, in functie de ce stii sa faci. Si aici nu ma refer la dat raspunsuri, ci la partea tehnica happy

20 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cine face parte din staff?
Din ce stiu eu e un singur admin

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Am auzit ca si Jassmina aia face parte din staff. Nu stiu daca e adevarat

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Am zis la misto ieri ca prea face ce vrea ))). Dar mai stii?

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Pai asta nu inteleg, cum de unii pot sa scrie ce ii taie capul si nu se sesizeaza nimeni. Eu daca scriu ceva ma trezesc cu suspendare aiurea.

Vreau sa fiu si eu admin aici.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Marca banu' la patron si devii admin, ar fi bine ca le dai la temelie trollilor.

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

O sa cumpar acest site si fac si din GusticelHub

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai cartite pe aici care iti dau flagg-uri si report, 100% sunt astia mai batranei de pe site care sunt deranjati de faptul ca pui intrebari sau fug aia mai sensibilosi cu para la admina, daca ai cont nou le e mai usor sa te anihileze, un cont mai vechi ar fi mai credibil.

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Care e contul adminei?

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Https://www.tpu.ro/utilizator/tpu
Poti sa-i scrii si pe mail parca

| rapandula a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi dau seama ca nu esti troll.
Las si eu asta aici: https://prntscr.com/11g1n2w

| anonim_4396 explică (pentru rapandula):

Ce va mai place sa faceti ss-uri... laughing

At least, daca eu am scris ca nu sunt troll, atunci nu sunt troll. Nu ma declar troll si nici nu ma consider troll.

| anonim_4396 explică (pentru rapandula):

Ai TPU-ul intunecat!
Cum ai reusit?

| anonim_4396 explică (pentru rapandula):

Vreau si eu

| rapandula a răspuns (pentru anonim_4396):

Opera browser: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.opera.browser
Si dark mode dar n-am nici reclame: http://prnt.sc/11g2jxl

| Fatamuntilor a răspuns:

Al catetea cont este asta?
NU cred ca administatia TPU isi cauta colegi, dar chiar daca ar cauta, nu ar din utilizatori.
Dar daca ar fi, ar trebui sa indeplineasca urmatoarele conditii(parere mea)
-sa aiba o vechime de + 4 ani
-sa aiba un comportamet civilizat, sa intre in polemici, sa nu injure, sa nu jigneasca
sa aiba un anumit procent de monezi (valuta TPU)
raspsurile sa fie cu adevarat folositoare
Oricum Cristinase ocupa de tot.

| Alverto a răspuns:

Da. Să știi că face parte și din culta sectă masonicăwinking

| rapandula a răspuns:

In primul rand, nu trebuie sa fii troller sau un user neserios care da raspunsuri inteligibile, eronate sau care nu sunt pe subiect, asa cum o faci tu. Deci clar sansele ti-au fost taiate din prima.

| anonim_4396 explică (pentru rapandula):

Nu sunt troll, nu sunt un user neserior, nu dau raspunsuri inteligibile, eronate sau care nu sunt pe subiect. Cred ca ma confunzi.

In schimb persoana respectiva care cica face parte din staff, e exact cum ai spus tu. Si parerea asta o
au mai multi, nu doar eu.

| anonim_4396 explică (pentru rapandula):

Am doar ghinion. Se trezesc mereu trolli pe aici sa ma insulte, ma fac in fel si chip si nu patesc nimic.
Eu in schimb daca le scriu ce mi-au scris si ei mie, ma trezesc cu contul suspendat fara motiv.

Deci efectiv daca vine cineva si ma face in toate felurile, al naibii daca pateste ceva.
Eu daca ii scriu un singur cuvant, gata, suspendare.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar, iar ai luat suspendare aiurea, au ceva cu tine, de data asta ai fost cea mai linistita versiune de-a ta.