| greenheart22 a întrebat:

Am auzit o melodie care mi-a placut, dar nu imi mai aduc aminte din ea decat ca era ceva parca terminandu-se cu 'xa' si ceva gen 'apeil' dupa, si din nou de 2 ori cuvantul acela cu 'xa'
rolling on the floor)) Stiu ca a fost pe ceva gen Kiss fm sau Digi fm, nu stiu, undeva la Radio, in aprilie 2016 am auzit-o.
Stie cineva care poate fi?

1 răspuns:
| GoldenZenith a răspuns:

Oh, vai! De foarte mare ajutor este ce ai zis. laughing Slabe șanse să își dea cineva seama.