| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

Am avut un vis umed si era atat de realist si totusi a fost ca un vis urat, oare de ce?

10 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Stai prea mult pe TPUwinking

| LoveSleep a răspuns:

A fost cu maică-ta. Asta e singura explicație logică, îmi pare rău.

Răspuns utilizator avertizat
| ancaval a răspuns:

Visele trebuie ignorate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru că de fapt ai facut sex cu un demon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta denota ca simți nevoia sa faci... Ca duci lipsa, ai nevoie de o femeie în viata ta și nu o sa mai ai astfel de vise poate semnifica o dorința sexuala da nu e o regula, dacă pe parcursul zilei te gândești la asa ceva sau înainte de somn ce vei gândi aia vei visa dacă nu mai vrei sa ai astfel de vise nu te mai gândi la asa ceva eu de multe ori visam ca mi am găsit iubirea vieții totul decurge perfect eram cel mai fericit părea real și după ce m-am trezit aveam un gust amar fiindcă era doar un vis dar unele vise uneori ne transmit ceva au o conotație

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Da ar putea fi și asta una dintre cauze printre altele

Răspuns utilizator avertizat
| BuBBlesykeSs a răspuns:

Te gandesti prea mult la sex laughing)