| d3utsy a întrebat:

Am cateva intrebari:
1.Se poate da mesaj pe Orange cu nr ascuns? Am incercat faza cu *RI#
dar nu a mers si am gasit pe net ca nici pe Orange nu se mai pot trimite msj cu nr ascuns.
2.De ce cand incerc sa editez la hi5 Despre Mine imi zice ac s-a salvat dar cand intru in hi5 nu imi apare ce am scris, ce era de inainte (fac asta de vreo luna).
3.Am un mp4 si incerc sa caut informatii despre el dar nici in carete nici pe el nu scrie numarul ca sa-l caut, scrie doar Altek.
4. Ce preferatzi strugurii albi sau cei negri (mov)?
5.De la ce varsta va machiatzi? (Pentru fetele care se machiaza)

Mersi pentru cei care raspund.

Răspuns Câştigător
| Elena97M a răspuns:

Deci;

1. Inainte mergea faza aia cu *RI# dar acum cei de la Orange au scos-o pentru ca se trimiteau multe mesaje jignitoare;

2. Si eu am patit asta odata dar nu timp de o luna, cred si acum ca s-a blocat dar mi-am facut alt hi5;

3. Poate nu este un mp4... cum sa zic... cunoscut, valoros, important incat sa fie date despre el pe net;

4. Albi... mi-ai facut pofta, am de cei mov in curte iar cei albi imi lipsesc sad;

5. Ink nu ma machez si nu sper sa incep degraba :d.

Intotdeauna intrebarile de pe site au raspuns si sper ca te-am ajutat.

Bye`bye.

3 răspunsuri:
| Gabry a răspuns:

1.eu stiam ca poti suna cu numar ascuns cu #31#
2.nu stiubig grin
3.nu stiu
4.albi
5.de la 11 ani.

| EUSIATIT a răspuns:

Normal cu nr ascuns este # 31 # si apoi nr la care apelezi dar nu stiu daca in toate retelewle asta e valabil in vodafone si cosmote dar atentie numerele sa fie in aceeasi retea si numai pentru apelari nu si sms atit am putut sa te as incearca succes

| girlxx21 a răspuns:

1. Nu.nu se poate.erau inainte niste site-uri pe care iti faceai cont si mergea sa trimiti vreo 3 mesaje gratis cu un nume care vroiai tu ( ex: MosCraciun )

2. Este o eroare de la ei am avut si eu cont si tot asa pateam.isi va reveni el happy daca nu deschide-ti alt profil

3. N-am idee happy. n-ai manual la el sa iti dea informatii?

4. Negrii

5. Nu ma machiez frecvent...cand n-am ce face. Cand eram mica imi placea sa ma dau cu ruju mamei. o puneam pe ea sa ma machieze laughing