| anonim_4396 a întrebat:

Am citit că textele umoristice de la iUmor nu sunt scrise de către cei care le prezintă pe scenă ci de persoane din staff și cei de pe scenă mai sunt și plătiți pentru a le presta.
Atunci ce autenticitate mai are emisiunea dacă actele umoristice nu le aparțin participanților?

Răspuns Câştigător
| Sekim a răspuns:

Pai work smarter not harder rolling on the floor. De ce sa faci tu ceva când îl pot face alții pentru tine și tu să încasezi banii? rolling on the floor Cazul asta se aplica și la orice afacere din ziua de azi dacă te gândești mai bine. In plus, doar actul umoristic al invitaților speciali este făcut uneori de către echipa de producție ( sunt multi invitați speciali care și au făcut ei numărul ) și, iUmor se promovează prin intermediul invitaților cunoscuți. E un profit atât pentru invitat cât și pentru emisiune.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E o emisiune de divertisment. Asta e scopul ei.

| SingleForOne a răspuns:

Nu știam asta. Acum sunt chiar curios.