| 愛日本 a întrebat:

Am comandat de pe eMAG in 5 martie si inca nu am primit email de expediere, doar de confirmare.Si cand dau la urmareste comada imi apare doar confirmarea, nici nu a dat produsele curierului.Cum sa anulez comanda? sau ce sa fac? ca nu le trimite odata

3 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

O sa îți intre robotul și-o să te pună să alegi. Apeși pe tasta 1 pentru informații. O să-ți răspundă o femeie, poți s-o întrebi ce se întâmplă cu comanda ta sau poți s-o anulezi. Sau ambele.

| dannyel86 a răspuns:

Daca in comanda sunt mai multe produse, s-ar putea ca unele dintre ele sa nu se gaseasca la eMag, ci la alti furnizori de la care sa le procure, pentru a ti le expedia.
Recomandat e sa ii suni, pentru a vedea cauza intarzierii. Eu am comandat un telefon cu memory card, si, din cauza cardului de memorie, comanda a venit abia peste o saptamana, desi putea ajunge mult mai devreme.

| anonim70 a răspuns:

Suna la nr lor de contact si intreabai spune-le problema ta!