| Neindemanatul a întrebat:

Am comandat un produs de la marea firma CEL,ei bine s a stricat, am garantie sambata 19.03. 2016 il pun la curier sa 'l duca la reparat, e vorba despre un telefon Sony xperia 4 aqua, sa am incredere in ei sau nu?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu am patit-o cu castile de la ei. Au fost amabili si expeditivi. Trebuie sa faci cerere de trimitere in garantie, sa-ti vina un cod si acel cod sa soliciti curierului sa-l scrie pe AWB. Ei trimit curierul si tu ii spui ca-i cu plata la destinatar. Citeste si aici: http://www.cel.ro/service

| Neindemanatul explică:

Eu voiam sa știu dacă sunt de treaba sau chestii d astea...