| Mirabre a întrebat:

Am comandat un telefon dupa eMag azi si vreau sa stiu in cand vine,daca vine maine(vineri) sau poimaine, va multumesc

3 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Trebuie sa vina astăzi, acasă nu a venit, vine mâine. Depinde de câte comenzi au, cât de aglomerați sunt.

| EMKing a răspuns:

Daca nu ma insel ai la ei pe site, undeva pe la panoul utilizatorului sau cum ii zice, ai acolo ceva gen " Monitorizare Comanda " si iti spune in ce stadiu este comanda, adica cam pe unde este.

| Ramses_Ady_1999 a răspuns:

S-ar putea mâine. sau cel târziu poimâine