| misulika a întrebat:

Am cumparat de curand un mobil, LG KU990i si sunt foarte dezamagit. Bateria ma tine foarte putin, intre doua incarcari: max 3-4 zile, numai pe telefon (folosit moderat), daca mai fac si poze sau filmulete 1-2 zile. Daca are cineva acest tip de mobil, am rugamintea sa-mi spuna daca este normal.
Am mai observat o ciudatenie: mi-a aparut la poze o imagine, pe malul unui lac, cu persoane total necunoscute, iar din inf. rezulta ca a fost facuta a doua zi de la cumparare, dar la o ora la care eram, fara dubii la servici. Credeti ca e posibil ca telefonul sa nu fie nou, sa aiba defecte si sa fi fost resigilat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,
Si o prietena de-a mea a patit la fel.
Este clar ca a fost resigilat! Gandeste-te, am avut o groaza de telefoane mobile pana acum si am observat ca dupa vreo 3-4-5 ani depinde de marca incepe sa nu ii mai mearga bateria exact ca al tine, sa nu mai mearga toate butoanele iar legat de poza aceea e clar ca cineva a facut-o, daca tu erai la servici!
Iti recomand sa te duci sa-l duci inapoi, sau ii poti da si in judecata pentru ca ai dat bani pe el!
Succes!

2 răspunsuri:
| dksjgpfbgfbopgdfk a răspuns:

LG KU990i desi mi se pare "patratos" camera foto mi se pare foarte buna.Am eu un LG GT505 si bateria ma tine tot la fel, insa eu ascult muzica zi de zi si ma tine 4 zile(tu spui ca-l folosesti moderat).
Orice e posibilhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am acest tip de telefon dar nu mi s-a intamplat niciodata... sigur a fost resigilat.