| Lion_9677 a întrebat:

Am cumparat un laptop Asus x550dp si am observat cand am instalat windows 7 ca laptopul are drivere doar pentru windows 8. vreau sa va intreb daca stiti de unde pot face rost de driver pentru placa video. FUUUUUUNDA

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Intra aici:
http://www.ma-config.com/en
Dai: "Start the detection"
O sa-ti ceara sa sa instalezi un programel. Dupa ce-l downloadezi il instalezi dai iarsi "Start the detection"si dupa ce termina intri in "My drivers". Acolo vei gasi driverele pentru tot ce ai in computer. Care-s cu galben nu le ai instalate. Care-s cu verde ale tale sunt vechi si le poti instala pe cele noi care se afla acolo.
Daca nu apar inseamna ca sunt instalate bine.