| eme a întrebat:

Am cumparat un telefon la abonament si nu prea imi convine pretul abonamentului.Doar dupa 8 luni il pot schimba. Daca nu-l mai platesc in afara faptului ca imi inchid abonamentul ce-mi pot face?

Răspuns Câştigător
| claudiea79 a răspuns:

Ti-l inchide si nu il poti folosi. daca nu platesti abonamentul si o sa vrei alt telefon nu o sa iti mai dea voie sa cumperi de la ei. daca o sa vrei sa anulezi contractu trebuie sa platesti o amenda in euro. la cosmote era 250 de euro

2 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Citeste contractul, ca este si o suma mare de bani in euro ca amenda!

| MaduxD a răspuns:

Pai nu vei mai putea folosi telefonul banuiesc,(adica sa numai ai un nr.) pentru ca daca e la abonament este codat.In rest.nimic cred.Nu e o crimalaughingbig grin