| TheGirlInBlack a întrebat:

Am dat cerere de prietenie primilor 10 utilizatori din rank-ul de pe TPU, pentru ca ei par cei mai populari de pe aici, credeti ca imi vor accepta cererea?
Sau persoanele populare de pe aici nu accepta cereri de la cei care sunt mai nepopulari pe acest site?

17 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Posibil ca da, vei afla singura asta, eu nu ma consider superior dar cred ca a fi in lista cuiva trebuie sal cunosti macar

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde si la ce rank te referi, din cel general unii n-au mai intrat de mult timp dar probabil te referi la cel saptamanal. Posibil sa-ti accepte cererea de prietenie. ^^