| AnonimAnonim4321 a întrebat:

Am dat comanda de ceva prin posta si vineri a pus-o, cand ar trebui sa vina?

12 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Zilele astea, toți or să intârzie până la 1 săpt., doar vine vinerea de culoare inchisă...

| florin926481f a răspuns (pentru sierra1):

Pai dar ce legatura are, banuiesc ca intarzierile or sa fie dupa vinerea asta, adica saptamana viitoare

| AnonimAnonim4321 explică (pentru sierra1):

Pai cand ar trebui sa vina? azi maine?

| AnonimAnonim4321 explică (pentru florin926481f):

Nu inteleg
adica cand ar trebui?

| florin926481f a răspuns (pentru AnonimAnonim4321):

In mod normal 3-5 zile lucratoare dar pot fi si intarzieri

| AnonimAnonim4321 explică (pentru florin926481f):

Poate veni si astazi?

| sierra1 a răspuns (pentru AnonimAnonim4321):

Dacă eu le-aș trimite, ți-aș spune!

| sierra1 a răspuns (pentru florin926481f):

Citeste ce scrie pe muuulte siteuri: "din cauza...vor fi intârzieri"

deci NU te certa cu mine

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

In general ar fi trebuit sa iti zica in cam cat timp vine, noi nu stim sigur asta. Nici nu ai precizat de unde si ce ai comandat. Ar trebui sa iti vina saptamana asta daca este din tara.

| johnnny123 a răspuns:

Noi de unde vrei sa stim cand vine daca nu spui nici macar de la ce distanta ai comandat? Una este daca vine din China, alta este daca vine din aceeasi localitate.

| Elliiieo3 a răspuns:

Cel târziu vinerea aceasta trebuie să îți ajungă