| CDelia a întrebat:

:)am dat de o 'chestiutza' interesanta si as vrea sa o cititi si voi...in fine nu stiu cat de adevarat e tot ce se scrie dar puteti lasa si voi o parere.
:"
In sfarsit o femeie din Austria a fost suficient de puternica si a decis sa relateze adevarul in fata lumii intregi si de aceea dupa cateva zile a pierdut locul de munca, ceea ce reprezinta dovada ca vaccinarea in forta a populatiei care are loc in SUA, Canada, Australia si Marea Britanie nu e deloc sigura asa cum ni se prezinta!

In aceste tari toti oamenii (100% din populatie), sunt obligati sa se vaccineze impotriva gripei porcine si daca refuza sunt condamnati fie la 1 an de inchisoare fie trebuie sa plateasca 250 000 USD amenda, cum se intampla in SUA!

In celelalte tari se va vaccina fie toata populatia fie cea mai mare parte din oameni!

Croatia a facut comanda la aprox.2,5 mil de vaccinuri, Serbia, Macedonia si Romania la fel. Vaccinarea va incepe in toamna cand prin vaccinare se vor infecta oameni sanatosi, iar atunci cand vor incepe decesele in masa explicatia oficiala in mass media va fi " mutatia virusului care nu mai poate fi oprita"!
Fiti intelepti si cercetati aceasta tema si nu va vaccinati impotriva gripei porcine, prea multe lucruri sunt suspecte si fara logica!
Prin aceasta metoda se urmareste planul de DEPOPULARE A LUMII, ceea ce inseamna eliminarea si uciderea a 90% din oamenii de pe intreaga planeta din partea NWO(New World Order)!
Producatorul vaccinului este firma BAXTER care deja de vreo 5-6 ori a infectat prin COINCIDENTA oameni sanatosi cu vaccinurile sale.

Trebuie sa vi se para circumspect si cum au reusit sa faca vaccin asa de repede dupa aparitia virusului? Pentru ca deja au avut vaccinul, dar voi n-o sa-l primiti ci numai un grup restransi de oameni alesi, iar voi o sa va alegeti nu cu vaccin, ci cu virusul activ introdus in organism prin programul de vaccinare in masa, fie obligatorie, fie prin manipulare mass media!
Numele femeii care a facut public acest adevar este Jane Burgermeister, o jurnalista cu multe premii si distinctii, si ca s-o cunoasteti mai bine puteti accesa profilul ei in Wikipedia de unde veti avea sansa sa va documentati mai amanuntit:
http://en.wikipedia.org/wiki/Jane_Burgermeister
in capitolul REFERENCES veti gasi si alte linkuri pentru a va putea documenta mai bine!"

7 răspunsuri:
leonardk
| leonardk a răspuns:

Ha si cine dracu va mai sapa porumbii si via? Sau cretinii aia NWO, care vor sa ramana si-au extirpat stomacul odata cu creierul?

| CDelia explică:

Eu tind sa cred ca nu este adevarathappypentru ca sunt o gramada de chestii care se bat cap in cap...Sa presupunem ca totusi ca ar fi asa, atunci daca stau sa ma gandesc mai bine acest lucru ar trebui sa fie secret nu?(''depopularea lumii''), dupa cum ii zice.pai cum ar fi putut o simpla jurnalista sa afle asta? cand pui la cale un astfel de plan, banuiesc ca acei oameni tin la confidentialitate si sunt instruiti sa nu divulge secretulhappynu e ca in filme de exemplu unde vedem agenti torturati care sufla cate un secret dupa ce li se rupe o mana, un picior etclaughingiar acea femeie nu doar i-si pierdea serviciul ci disparea de pe fata planetei daca ar fi adevarate cele spusehappy(imaginatia mea bogata) ...si ar mai fi o gramada de adaugathappy

| CDelia explică:

Si adevarul e ca toate aceste boli care au aparut in ultimul timp sunt create de eihappydatorita experimentelor pe care le fac si scapa de sub control.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pfffff, nu cred asa ceva! Acum sunt in Canada si nu cred ca o sa se intample aici. Iti zic: suntem liberi, avem dreptul la opinie, si 100% nu e adevarat nimichee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as fi de parere ca vaccinarea nu trebuia introdusa decit impotriva unor virusi extrem de periculosi nu pentru toate prostiile cum ar fi fost o banala gripa sau in cazul femeilor acum.Parerea mea este ca trebuie lasat organismul sa lupte singur si nu ajutat pentru ca odata ce esti vaccinat virusii evoluiaza devenind din ce in ce mai puternici. De acea un microb de cea mai banala gripa in trecut face azi mii de victime...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vaccinul posibil sa fie placebo, ser fiziologic (stiti cate miliarde de euro se scot de la sa o campanie?) de aceea a si aparut asa de repede pe piata, mai exista si o alta varianta, nanotehnologia, individul il poti urmari prin tehnologie avansata ce face unde se duce. Oricum acolo se va ajunge pentru, un guvern puternic este acela care poate impune populatiei ceea ce isi doreste, s-au cumparat arme de manipulare in masa asa ca nu vad de ce nu si nanotehnologie de urmarire, atentie, nu este SF, cititi sunt link-uri de informare.
In Statele unite prin ~60 tu fost multe persoane care spuneau ca au fost rapiti de extraterestrii, implantari, recoltari de ovule, pana la urma informatia a inceput sa rasufle si s-a aflat ca se faceau si se fac experiente pe cobai liberi (activitatea hormonala in conditii de stres a fost unul din teste, microcipurile erau introduse sub piele si urmarite de la distanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suntem niste cobai la indemana oricui pofteste.