| Zwart14 a întrebat:

Am descarcat un Windows SP3, si este in arhiva. Trebuie sa dezarhivez si dupa sa fac imagine virtuala? Sau cum se face un cd butabil?

2 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Pui ce găseşti în arhivă pe un cd, şi-l faci cu PowerISO, dacă vrei să iasă bootabil.

| lupurazvan a răspuns:

Trebuie sa il dezarhivezi si apoi sa faci un cd. vezi ca in nero trebuie sa ai o optiune care se refera sa copiezi imaginea CDului astfel incat sa fie bootabil. Nu make data CD, ci Make CD image sau ceva de genu. Nu sunt sigur pentru ca nu mai am Nero... adica nu am unitate de inscriptionat.