| CoCo_9024 a întrebat:

Am deschis un nou post de radio, si am nevoie de sustinerea voastra sa-l mentin deschis non-stop. http://92.114.40.211:8000/listen
Radio are un player care poate sa inregistreze melodia ce o ascultati! In player mai puteti adauga si alte adrese URL ale altor posturi de radio online. Deocamdata la favorit este trecut radio CoCo, Romania Actualitati si Radio Iasi. Daca doriti playerul radio intrebati la id-ul de mai jos...
Va astept cu dedicatii la id-ul: radio.coco28

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

De ce este nevoie sa fie inregistrata cand poate fi downloadata cu usurinta de pe internet?

| CoCo_9024 explică:

Pai, poate vrei sa copii mixuri facute de DJ, care pe net nu le gasesti. Poate vrei sa dai o dedicatie la telefon si ai vrea sa o inregistrezi. Inregistrarea se face in format mp3, nu este o inregistrare.amr de calitate mediocra!