| RMayer a întrebat:

Am dezinstalat Internet Explorer si dorind sa instalez Internet Explorer 9 imi zice ca am o versiune mai noua.Mentionez ca windows 7 32 biti pus pe platforma de Vista si mai am instalat Google Chrome si Mozila. Ce sa fac pentru a instala Internet Explorer?

1 răspuns:
| nevermint a răspuns:

Http://windows.microsoft.com/en-us/internet-explorer/products/ie/home problema este ca poti sa o faci si din meniul de boot-are al windows-ului dar nu cred ca ai idee despre ce vb
intra pe link-ul care ti l-am dat. si daca nu merge.du-te la un IT-is e mai bine si mai sigur.