| anonim_4396 a întrebat:

Am făcut în 2 zile 5000 de prieteni pe fb.Acum nu ma mai lasa sa dau accept, cum pot sa am mai multi? Pe messenger e plin de mesaje. Doream sa vad cam cât de mult îi ia unei fete sa facă 5000 pe Facebook (2 zile) și unui baiat ca bine ar fi dacă ar face în 3 luni, sau dacă nu ani.Ce sa fac cu contul acum? Fac cam 1000 de cereri pe câteva ore.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Limita e de 5000

| GabiDumitrescu a răspuns:

Da' cum reusesti? Nu fac misto, trebuie documentata treaba asta. Daca iti iese si pe OnlyFans sau Patreon aceeasi miscare... e de bine!

| MaraMadalina1888 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Haha. Mi a plăcut? Dar habar n am, am doar o poza cu mine și nu atat laughing

| InYourMind a răspuns:

Aia e limita restul se trec ca următori după o vreme dacă contul e public