| anonim_4396 a întrebat:

Am facut niste poze cu aparatul foto. Am crezut ca le-am copiat si le-am sters de pe card. Am incercat sa le recuperez cu niste programe. Cu unul le-ma recuperat dar nu se deschid si am incercat si cu alte programe sa le deschid si nu se vede nimic! Daca stie cineva sa imi raspunda este bine. Multumesc!

1 răspuns:
| necris77 a răspuns:

Cauta "Get data back ntfs" sau pentru fat32.
In primul rand nu mai folosi aparatul pana nu ai terminat de recuperat de pe el pozele.
De fiecare data cand il folosesti acesta iti scrie peste una din pozele vechi si aceasta nu mai poate fi recuperata.

Dureaza cam mult dar sansele de recuperat sunt destul de mari daca nu ai mai folosit aparatul de cand ai sters pozele.
Vezi sa fie pus aparatul in modul disk sa ti-l vada