| Anonim2003000 a întrebat:

Am fantoma in casa.
Pe la vreo 02:45 stateam cu becul stins pe Facebook și m-am uitat in camera și am văzut o silueta care se îndreapta spre mine. Am data cu picioarele în sus și în jos dar iar ea a început să se îndepărteze. Am aprins becul și am stat nemișcat vreo 10 minute gândinduma daca sunt nebun sau aia era o fantoma. Pe lângă asta, de dimineața până seara am auzit niste zgomote in dulapul meu.
Iar gatul de la saxofonul meu m-am trezit pur și simplu că era îndoit. O bucata de metal nu se îndoaie așa ușor.
Nu va mint, nu sunt genul care sa scrie aiurea

6 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nici când dormi, nu ești cuminte. Dacă ai dat cu picioarele în sus și în jos, cum naiba să nu îți îndoi saxofonul?
http://i0.kym-cdn.com/photos/images/original/001/088/126/b3d.gif

| Freya1 a răspuns:

Daca ai asemenea probleme care pot sau nu sa fie reale incearca pe parcura sa iti ti in camera o lumina de veghe, sa nu te uiti la filme de groaza, sa te linistesti inainte de culcare cu o cana de lapte sau ceai si niste ganduri frumoase, daca esti credincios roaga-te si daca tot ai starea asta de frica i-ati dopuri de urechi si masca pentru ochii nu o sa mai vezi sau auzi nimic cel putin pana te mai linistesti.

| SilentRain a răspuns:

"Nu va mint, nu sunt genul care sa scrie aiurea" exact asa spunea si fosta mea nevasta

| GoldenZenith a răspuns:

Ok.
Cheamă popa să îți citească ceva in casă dar sa ai și ceva parale pregătite, că altfel nu zice cu talent textul și nu-ți mai pleacă fantoma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce imaginatie bogata ai copile, mai bine pune mana pe carte, si lasa aiurelile scrise pe TPU.

| Anonim2003000 explică (pentru anonim_4396):

Nu esti obligat să crezi.