| Cristina788 a întrebat:

Am fost cu fetele în club și am cunoscut un băiat, am stat de vorbă și mi- a dat nr lui de telefon. Era seară și nu l-am văzut bine.
Credeți că poate arăta altfel dacă îl văd la lumină?
Să mă întâlnesc ziua cu el?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu ai cum sa nu vezi bine, oamenii seriosi nu se duc acolo ala e bordel ieftin si gratuit pentru femei/copile

| RAY a răspuns:

Da parca doar sufletul conta fetelor? sau ati realizat si voi ca sunt minciuni

| mentholinks a răspuns:

Da, arata ca o maimuta. Tare superficiali mai sunteti.

| RKBlue a răspuns:

Cred ca da.
Cu totii aratam diferit in functie de lumina.
Daca ti-a placut de el, ca aspect(dar nu poti fii chiar 100% sigura din cauza ca era seara) si caracter, as zice sa va intalniti.
Cel mai bine e sa va intalniti ibtr-un loc public, nu neaparat aglomerat(sa nu va infectati), dar nici ferit de lume.
(Nu sunt cinic, dar putina siguranta nu a omorat pe nimeni)
Succes!

| Michaeel a răspuns:

Desigur, dacă nu l-ai văzut bine nu îți poți face o imagine concreta la înfățișarea lui. Nu ai nimic de pierdut dacă ii spui sa va întâlniți, si da, cel mai bine e sa va întâlniti când încă e lumina afara.