| Ralu_Ralu_1984 a întrebat:

Am gasit o pisicuta de aproximativ 2 luni, cred ca a fost lovita de masina sau ceva, are burtica lasata si nu mananca doar daca ii dau cu lingurita lapte, nu o pot atinge pe burtica ca plange, cred ca o doare f tare...ce sa fie oare? De mers merge mai incet, dar merge....doar burtica e lasata

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Are matele strivite

| Emma30555 a răspuns:

Du o urgent la un cabinet veterinar! Nu o lasa sa se chinuie. Daca tot ai salvat o fa o pana la capat si du o la medic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Duo la veterinar. O poti salva. Altfel moare.

| MadCat a răspuns:

Poate fi orice mai ales in urma accidentului, doar un veterinar iti poate spune ce are si ce ar trebui facut.