| anonim_4396 a întrebat:

Am gasit un pui de catel pe strada, e maidanez. Un agent de paza de la Profi a zis ca l-ar lua el acasa peste cateva zile dar eu nu sunt decis daca fac alegerea buna. Primul lui gest a fost sa ii deschida gura (botu) catelului si sa arunce o privire in interiorul lui. Il privea asa.........ca atunci cand mergi in targul de animale sa cumperi un cal. Doar ca calul de dar nu se cauta la dinti. big grin De ce a facut omul asta? Ce il interesa de fapt in botul cainelui?
Rog doar cunoscatorii sa imi raspunda fara spam si mistouri. Dau voturi pozitive pentru toti care ma ajuta dar am si negative pentru ceilalti care isi bat joc.

Răspuns Câştigător
| Apokales a răspuns:

Poate se uita la dinti sa-i vada varsta sau se uita in cerul gurii sa vada daca este negru, exista superstitia ca cei ce sunt negrii in cerul gurii sunt si rai.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Sa vada sanatatea bucala carii rani.