| Dan6786 a întrebat:

Am închiriat un apartament într-un bloc si aud vecinii prin pereți și prin podea, aud și cu cine vorbesc la telefon. E normal? Așa e peste tot? Sau am nimerit eu prost? Blocul e construit in 1800 stau la ultimul etaj 4. Mai are cineva problema asta?

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu este vorba de normal, este vorba de... intamplari si da, se intampla. In multe blocuri se aude cand vecinii vorbesc putin mai tare. Chiar si aici unde stau eu aud vecinii cum fac diferite lucruriwinking

Nu este asa peste tot, depinde de constructie.

Numai bine! ^_^

| Catrice a răspuns:

Daca era bloc din 1800 acum era ruina.

| Dan6786 explică (pentru Catrice):

1980 am gresit eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa e mai peste tot. Eu aud cand merge la baie, noroc ca is persoane in varsta si nu "scartaie patul"