| Deea_1594 a întrebat:

Am instalat desktop smiley si cand intram pe messenger si vroiam sa scriu cuiva, imi iesea de pe messenger. Am sters desktop smiley si am reinstalat messengerul de mai multe ori, dar desktop smiley tot apare doar ca nu imi mai apar emoticoanele programului. Cum sa fac sa dispara, dar fara sa reinstalez windowsul?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa il dezinstalezi prin add/remove programs din control panel. tine minte sa dezinstalezi un program cand nu il mai folosesti si nu sa il stergi direct, vei evita astfel de probleme neplacute

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sal dezistalezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un virus. Eu nu am instalat niciodata desktop smiley, dar de multe ori imi deschide singur ferestre de internet pe site-ul desktopsmiley.com si imediat apare si un trojan. Scaneaza-ti computer-ul pentru a scapa de el (asta in cazul in care ai virusul)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai dezinstal prin add/remove programs din control panel la messenger dupa ce sa dezinstalat mergi in program files si stergi folderul cu yahoo messenger si pe unma instalezi din nou messengerul si nu o sa mai ai nici o problema...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Catui ani ai

| ela_2312 a răspuns:

Intri in control panel si dezinstalezi smiley-urile cu remove program.