| FaraNumePls a întrebat:

Am intrat acum câteva zile din curiozitate ( am auzit pe You tube ) de un site si evident că l-am căutat si l-am si găsit. Era un site foarte ciudat... Numele videoclipurilor era ceva gen,, 2 fete si o cana " sau,, 2 băieți și o armă" cu conținut uneori pornografic si alteori nu stiu. Intr-un video erau 2 oameni care își bateau joc de altulb. Acela avea fata tăiată si era totul atât de ciudat. Întrebarea mea este : Pe ce am intrat? Vreau răspunsuri serioase.

Răspuns Câştigător
| SSS a răspuns:

"2 girls one cup" e veche deja, nu e nimic nou. Sunt mai multe site-uri care au clipuri din alea, stii? Cat despre ala cu fata taiata, probabil ai nimerit pe vreun bestgore.com sau pe vreun ogrish.com

2 răspunsuri:
| CdeMetal a răspuns:

Pe Pornhub.

Răspuns utilizator avertizat