| andy110 a întrebat:

AM jucat cs. de ceva vreme, si am intrat din greseala si am umblat la rezolutie.am schimbat rezolutia cred de la Video de la Options.Acum cand intru in cs. mi se face ecranul negru si nu pot sa joc.am instalat jocul din nou, dar aceeasi problema.Ma poate ajuta cineva cu un sfat? va multumesc mult.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instaleaza-ti un alt cs in calculator care sa nu fie de acelasi tip. Uite iti recomand asta csbestial merge superb cu boti si iti gaseste o groaza de servere de cs pe net, asa ca nu o sa te plictisesti:D.

http://www.csbestial.com/download.html versiunea 2. 1(prima)

| lucyyy95 a răspuns:

Deci. daca intri pe un server si ai ecranul negru s`ar putea sa iti dea blind, asa ca roaga vreun admin sa iti scoata blindu`. daca nu instaleaza`ti din nou cs`ul.big grin