| sergiulica a întrebat:

Am luat fraps. am facut exact cum arata tutorialu intru in joc apas f2 apoi filmeaza. si dupa 30 de secunde se opreste! DE CE?sad spuneti-mi si mie va rog eu frumos. cum pot face sa dureze mai mult

Răspuns Câştigător
| Catalion a răspuns:

Pentru ca e demo ce ai tu. Ca sa-ti mearga normal, fara limita de timp, trebuie sa-i cumperi licenta.
Uite aici fraps gratuit care are deja licenta pusa: http://www.megaupload.com/? d=HP3P1ALO
Tot ce trebuie sa faci e sa-l instalezi si gata il poti folosii normal si gratuit dupa bunul plac.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma poate ajuta si pe mine cineva? De unde pot sa downlodez fraps cu licenta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal care stie cum se filmeaza cu fraps pe desktop? si cine vrea fraps cu licenta gratuita id mess mystersuku