| anonim_4396 a întrebat:

Am mai multe intrebari, nu foarte grele:
1.Cum si unde imi fac un card bancar(PayPal)?
2.Cum platesc online cu un astfel de card? Daca de ex.am PayPal pot plati si daca se cere Visa?
3. Daca comand ceva din America ce platesc(in afara de transport)?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Molecula a răspuns:

Te duci la banca la care vrei sa faci si completezi niste hartii..., cand vrei sa cumperi ceva de pe net, iti cere detaliile cardului si tu le scrii acolo, nu pe toate siteuri-le poti cumpara cu card..., la fiecare comanda se plateste dransportul in functie de distanta de unde comanzi si unde stai tu, daca comanzi din America, nu e asa aproape, deci o sa coste ceva transportu (ar trebui sa scrie pe site cat se plateste transportul)