| anonim_4396 a întrebat:

Am mai pus intrebarea asta dar...cand imi iau gta 5 pentru ps4, il iau, il bag in consola si atat? Sau mai trebuie sa fac ceva?

Răspuns Câştigător
| mudokins78 a răspuns:

Nu!, doar atât! Succes.

2 răspunsuri:
| Darkmagic a răspuns:

Il bagi, si dupa caz, iti instaleaza niste fisiere sau update-uri, daca s-au mai facut la joc, apoi te joci, in principiu, nu trebuie sa mai dai nicio comanda.
"Multumesc" ca ti-ai sters cealalta intrebare in care iti explicam cum este cu discurile Blu-ray de 50 de Gb, cu tot cu poza de gta "pe un singur disc". big grin
Mirare mare...
Vezi ca aici, (sua), vor apare niste discuri tot Blu-ray de 100 si 200 de Gb.
Sa mai intrebi si atunci, "cum incape un joc, pe un cd?"...cand nu e cd, ci BD.
In cazul unora, nu e prost cine intreaba, e prost cine da raspunsuri.

| FaraNumePls a răspuns:

Îl bagi și atât