| CrissTina16 a întrebat:

Am mai pus intrebarea asta o data dar s-a intamplat ceva si a aparut doar "heii TPU" laughing Dar in fine. Deci as vrea sa ma apuc de vlogging cu o prietena dar nu prea am idei de teme. Puteti sa ma ajutati? Fundițuca ^_^

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Ideile pot veni pe parcurs... adica azi poti face despre ceva, iar urmatorul vlog despre altceva. Ia exemplu de la Bianca Adam, MaxSiPunct, Levi (Friends Show), Tudi Popa, etc. Vloggerul nu se bazeaza doar pe o anume tema. ci face ce ii vine prin minte. Totusi sa fie ceva interesant. Ati putea incerca.

7 răspunsuri:
| AnonimaOk a răspuns:

Ati putea vorbi despre:
alcool
scoala
relatii
analfabeti
parinti
ziua indragostitilor
gameri
vacanta
raceala
lenesi
... tot ce va trece prin cap si ar putea captiva si pe altii.

| CezaraEM a răspuns:

Ca tema de subiecte puteti alege moda!

| Sănduțța a răspuns:

A fi vlogger nu e chiar cel mai usor lucru de pe planeta. O fi pentru voi distractie, dar daca o faceti, faceti-o ca atare. Ar trebui sa va uitati la alti vlogeri, sa atrageti atentie la tot felul de amanunte. Felul cum vorbesc, ideile din clip, cu ce camera filmeaza. Apoi mai vine si faza cu publicitatea, v-a trebui sa va faceti cunoscuti cumva. Cereti si parerea cunoscutilor, prietenilor, parintilor, intrebati-le daca le place ce faceti. Puteti face adevar si provocare, try not to laugh challenge (cauta pe yt), etc. Sunt multe lucruri )

| Unicornaş a răspuns (pentru Sănduțța):

Nu o prosti sa faca adevar si provocare! laughing

| DrMundo a răspuns:

Gamming e un subiect destul de bun avand in vedere cati iubitori de jocuri sunt in tara asta, dar trebuie sa te si descurci

| Anonymous552 a răspuns:

Adevar si provocare
Q&A
Sa faceti diferite provocari gen: Don't judje challenge, ice bucket challengelaughing
Idk mai uita te si tu pe la alti vloggeri laughing.

| CrissTina16 explică:

Am camera si m-am uitat la alti vloggeri. Noi suntem niste firi mai indraznete si nebune laughing mi-am pus in cap cateva idei dar as vrea totusi mai multe