| anonim_4396 a întrebat:

Am mâncat la 6 dimineața mâncarea pe care trebuia să o mănânc toată ziua, până la ora aceasta, insa nu mai pot de foame. Oare ii trebuie organismului timp sa se obișnuiască?

4 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Asta pentru că mâncarea aceea între timp s-au digerat și stomacul tau e g acum.Trebuie sa mănânci puțin și des sau de 3 ori per zi.

| RAY a răspuns:

Pai de ce iti joc de sanatatea ta propie in acest mod, ai nevoie de 3 mese principale, sunt 18 ore trecute, asta duce la scaderea ratei metabolice in timp, acum intri in ceztoza, organismul va consuma grasimi timp de 72 de ore apoi si masa musculara, asemenea tampeni scade sistemul imunitar, o sa racesti usor

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, câteva zile.

Răspuns utilizator avertizat